Współpraca

Zapraszamy do współpracy tatuatorów, studia tatuażu, szkoły tatuowania, influencerów i przedsiębiorców.

ARTYŚCI I STUDIA:

Jesteś doświadczonym artystą lub artystką i interesuje Cię pisanie rzeczowych artykułów na naszym blogu, w zamian za promocję Twojego studia w postaci umieszczenia pod każdym artykułem:

 • Twojego imienia i nazwiska oraz zdjęcia,
 • krótkiego opisu Twojej osoby (320 znaków ze spacjami),
 • nazwy i lokalizacji Twojego studia.

Napisz do nas na: kontakt@wagnertattoo.pl. Nie zapomnij podać nam numeru swojego telefonu – zamiast pisać, prawdopodobnie zadzwonimy do Ciebie.


INFLUENCERZY:

Prowadzisz edukacyjny kanał na platformie YouTube lub w innych mediach społecznościowych i szukasz dodatkowego zarobku na swoich odbiorcach poprzez umieszczanie:

 • Kodu rabatowego na zakupy w naszym sklepie,
 • linków referencyjnych, które działają jak kod rabatowy,
 • innej formy reklamy, która jest mierzalna.

Napisz do nas na: kontakt@wagnertattoo.pl. Nie zapomnij podać nam numeru swojego telefonu – zamiast pisać, prawdopodobnie zadzwonimy do Ciebie.

Zastrzegamy jednak, że nie interesuje nas współpraca oparta na umieszczaniu naszej marki w sposób, który nie jest mierzalny. Poprzez umieszczanie kodów czy linków rabatowych, Twoi odbiorcy będą Ci wdzięczni za niższe ceny, a my będziemy świadomi, jaką realnie sprzedaż wygenerowały Twoje starania. Z efektów Twoich prac będziemy się rozliczać 2 razy w roku – pod koniec czerwca i grudnia.


SZKOŁY TATUOWANIA:

Organizujesz seminaria związane ze sztuką tatuażu? A może prowadzisz stacjonarne szkolenia lub kursy tatuowania? Możemy zaoferować Ci kupno naszych akcesoriów w cenie hurtowej. Ponadto, oferujemy również współpracę, polegającą na generowaniu przez Ciebie zysków, poprzez udzielanie swoim kursantom:

 • Kodów rabatowych na zakupy w naszym sklepie,
 • linków referencyjnych, które działają jak kod rabatowy,
 • wykonywanie innej formy reklamy, która jest mierzalna.

Jeśli to Cię interesuje, napisz do nas na: kontakt@wagnertattoo.pl. Nie zapomnij podać nam numeru swojego telefonu – zamiast pisać, prawdopodobnie zadzwonimy do Ciebie.

Zastrzegamy jednak, że nie interesuje nas współpraca oparta na umieszczaniu naszej marki w sposób, który nie jest mierzalny. Nie proś nas też o darmówki. Jeśli podzielisz się ze swoimi słuchaczami kodem lub linkiem rabatowym, będą Ci wdzięczni za niższe ceny, a my będziemy świadomi, jaką realnie sprzedaż generujesz. Z efektów Twoich prac rozliczamy się 2 razy w roku – pod koniec czerwca i grudnia.


PRZEDSIĘBIORCY:

Mieszkasz poza granicami Polski i interesuje Cię sprzedaż naszych towarów na rynkach, na których nie prowadzimy działalności? Zapraszamy do współpracy pod następującymi warunkami:

KORZYŚCI:

 • Sami zbudujemy odpowiednią wersję językową naszego sklepu dla krajów, w którym chcesz prowadzić sprzedaż. Nie ponosisz żadnych kosztów.
 • Samodzielnie prowadzimy media społecznościowe w wybranym przez Ciebie języku. Nie ponosisz żadnych kosztów.
 • Udostępnimy Ci dostęp do konta sprzedawcy na naszej platformie i zadbamy o każdy aspekt sklepu samodzielnie. Produkty, ich zdjęcia i opisy, aktualizacje systemu i wszystko, co związane ze prowadzeniem sklepi internetowego będzie leżeć po naszej stronie — to my zadbamy o jej wizerunek i marketing wewnętrzny.

Ty zajmiesz się obsługą zamówień i ewentualnie reklamą zewnętrzną czy sprzedażą poza sklepem, np. w popularnych na Twoim terenie marketplace'ach.

OBOWIĄZKI:

 • Musisz zapewnić sobie magazyn. Może to być hala, może to być mieszkanie. Tak długo, jak towar jest trzymany w temperaturze pokojowej pozbawionej nadmiernej wilgoci, nie interesuje nas gdzie to robisz.
 • Musisz prowadzić własną działalność gospodarczą.
 • Musisz prowadzić jakościową obsługę klienta według naszych standardów, takich jak: wysyłka do 2 dni roboczych, dostępność pod telefonem w godzinach roboczych, odpowiadanie na zapytania klientów nie przekraczające 24 godzin zwłoki, uczciwe i pełne szacunku dla kupującego egzekwowanie zwrotów i reklamacji.
 • Musisz opłacić z góry koszt towaru, który do Ciebie wyślemy.

REASUMUJĄC:

My dbamy o wszelkie koszty związane z produkcją i dostarczeniem towaru do Twojego magazynu: automatyzacją procesów, marketingiem i wizerunkiem. Dostarczamy Ci platformę sprzedażową, produkty, opisy, zdjęcia i wszystko to, co można znaleźć na na naszym sklepie. Po Twojej stronie leży jedynie inwestycja w towar, poświęcenie swojego czasu i dbałość o jakość obsługi klienta.

Zainteresowała Cię ta forma współpracy, przypominająca „franczyzę”? Napisz do nas na: kontakt@wagnertattoo.pl. Nie zapomnij podać nam numeru swojego telefonu – zamiast pisać, prawdopodobnie zadzwonimy do Ciebie.


Masz inny pomysł na współpracę? Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Jednak zanim się z nami skontaktujesz, sprawdź proszę poniższą listę, w której jasno określiliśmy, jaka forma współpracy biznesowej nie będzie przez nas brana pod uwagę.

Z góry zaznaczamy, że:

 • Nie interesuje nas sponsorowanie artystów czy studiów tatuażu, w zamian za rekomendowanie naszych produktów. Na polecenie chcemy zasłużyć dobrym towarem i obsługą, nie będziemy za to płacić.
 • Nie oferujemy sprzedaży hurtowej sprzedawcom. Z takiej formy współpracy mogą korzystać tylko szkoleniowcy.
 • Nie interesuje nas sprzedaż w modelu „dropshipping”.